Zákaznické recenze

Napište nám recenzi
Kateřina a Petr B. (Turnov) - recenze

Jsme moc spokojení. Kuchyně od vás je nádherná. I když nám dalo dost práce vše vymyslet, vyřešit apod., stálo to zato. Máme nyní krásnou kuchyni, za výbornou cenu, kterou bychom prostě v našich obchodech nedostali!! Víme to, protože jsme se na nové kuchyně ptali. Tato má výsuvné šuplíky, je jako nová a prostě nemá chybu. MOC, MOC děkujeme. S pozdravem a přáním všeho dobrého a hlavně tak spokojených zákazníků jako jsme my.

Kateřina a Petr B. (Turnov)

František P. (okres Ostrava) - recenze

S koupí kuchyně jsem byl velice spokojen .

František P. (okres Ostrava)

Věra Apjárová ( Plzeň-jih) - recenze

Kuchyni Tanja jsem náhodně objevila při hledání bazarového nábytku na chalupu. Došlo sice na nějaké úpravy, které jsem si sama navrhla, ale výsledek stál za to. A za neuvěřitelnou cenu i s cenou za montáž a úpravy. Musím ocenit i vstřícný přístup všech zaměstnanců jak na prodejně samotné, tak při dopravě, super komunikace. Moc děkuji a z kuchyně mám velkou radost. Budu vás všude doporučovat.

Věra Apjárová ( Plzeň-jih)

paní Kocourková - recenze

Hledali jsme větší rustikální kuchyň a předpokládali jsme úpravy. Kuchyně Jasmína mě zaujala vzhledem a i rozměrově do naši členité místnosti. Zakoupili jsme si Jasmínu bez pracovní desky, dřezu a sporáku, Obchod zajistil dopravu. Vše proběhlo bez komplikací, rychlé a vstřícné jednání. Kuchyň jsme si montovali sami. Změnili jsme kompletně rozložení skříněk a bylo tedy nutné, pořídit novou pracovní desku, nechat vyrobit část ozdobné lišty, novou římsu a sokle. Dodané spotřebiče fungují. S novou kuchyní jsme spokojeni, nepůsobí dojmem dlouhodobého užívání. Kocourková

paní Kocourková

Dušan a Marcela - recenze

Komunikácia s pani Veronikou na vysokej úrovni, nábytok prišiel v poriadku a so šoférom sme boli taktiež spokojní, pomohol aj navyše. Ďakujeme.

Dušan a Marcela

paní Lucie Z. - recenze

Velmi děkuji za vlídný a empatický přístup týkající se komplikací s odběrem rezervované linky - z mé strany... Nečekala jsem tak profesionální a lidský přístup, firmu doporučuji už jen za toto profesionální a milé jednání, krásné dny. Lucie.

paní Lucie Z.

Šárka Sedláčková - recenze

Oceňuji rychlou a příjemnou komunikaci, paní se mnou spočítala přesný počet šroubů, lišt, …abych neplatila nic navíc. Potřebovala jsem uskladnění 1 měsíc, což bylo bez problému a také výnos do 5.patra. Kuchyně je nádherná, čistá, nepoškrábaná, pečlivé zabalená k převozu a vzhledem k tomu, že jsem koupila byt a na nic jiného mi nezbyly peníze, mám z této kuchyně dvojnásobnou radost, jelikož je levná a krásná zároveň. Mohu jen doporučit.

Šárka Sedláčková

Pí. Marina Ursu - recenze

Kuchyň Marta s masivními dvířky od Kredence.cz 🙂

Pí. Marina Ursu

P. Fridrich - recenze

Útulná kuchyňka za necelých 20 tisíc 🙂

P. Fridrich

pan Gabriel - recenze

Chtěla jsem velkou světlejší kuchyňskou linku se spotřebiči,a po přestavění skříňek a malém přizpůsobení původní pracovní desky ji díky Vám mám a jsme velmi spokojeni! Díky patří i ke skvělé komunikaci, rychlosti dopravy a celkovému profesionálnímu a vstřícnému přístupu ! ❤️🌹👏👏

pan Gabriel

pí. Muzikantová - recenze

Vše bylo vyřízeno rychle, všichni pracovníci byli milí a ochotní.

pí. Muzikantová

 - recenze

S kuchyní jsme spokojeni.

p. Kudrnáč - recenze

Všechno funguje jak má a jsem s ní naprosto spokojen 🙂

p. Kudrnáč

Vernerovi - recenze

Vernerovi

Vaše recenze

Budeme nadšeni, když se s námi podělíte o zkušenosti a vaší recenzi uvítáme zde:

    Fotografie

    * Položky označené hvězdičkou je nutné vyplňit pro správné odeslání formuláře.