Jak to u nás funguje

Vážený zákazníku,
níže naleznete interní pravidla a podmínky, za kterých u nás můžete rezervovat případně zakoupit kuchyňskou linku.

1) REZERVACE

Rezervace se stává závaznou od doby, kdy nám oznámíte, že jste zaslali platbu na účet firmy nebo pokud jste složili zálohu hotově nebo kartou na prodejně.

Od této doby běží lhůta 3 dny, kdy je třeba domluvit odvoz kuchyňské linky nebo v případě on-line obchodu je možné do tří dnů přijet osobně na prohlídku.

Po uplynutí tří dnů bez nečinnosti zákazníka se kuchyňská linka vrací znovu do prodeje.

Rezervační záloha se odečítá z kupní ceny kuchyňské linky.

REZERVACE BEZ ZÁLOHOVÉ PLATBY NENÍ MOŽNÁ.

 

2) USKLADNĚNÍ

Uskladnění zdarma je po dobu 7 dnů od informace o platbě.

V případě uskladnění na více jak 7 dní je vyžadována platba za celou kuchyňskou linku předem včetně skladného!

Cena skladného :

Od 8. dne se za první měsíc účtuje poplatek 4500,- kč.

Za každý započatý následující měsíc je poplatek 3500,- kč.

 

3) DOPRAVA

Pokud sjednáte dopravu od nás je Vám sdělená částka dopravy. Ta se upravuje v závislosti na ceně kuchyně a dojezdové vzdálenosti individuálně. Ve standardní ceně dopravy je zahrnut rozvoz od pondělí do pátku. V případě víkendového rozvozu je k ceně dopravy připočítaný poplatek + 50%.

Pokud se liší dodací adresa od fakturační upozorněte na to při domlouvání termínu dopravy.

Pokud máte speciální požadavek na balné celé kuchyně je možný za poplatek 1500,- . Kuchyně je zabalená do bublinkové fólie a zajištěna fólií strečovou.

Běžné balení je do textilních obalů, které jsou při vyložení kuchyně opět vráceny na auto.

Řidič, který k Vám kuchyňskou linku veze je povinen ji vyložit pouze z auta. Další manipulace není jak z časového, tak bezpečnostního důvodu možná. NEJEDNÁ SE O STĚHOVÁNÍ. Pokud budete potřebovat pomoc se stěhováním kuchyně je třeba si tuto službu předem domluvit s prodejcem, aby bylo možné časově naplánovat rozvozy ostatních kuchyní. Služba je zpoplatněná.

Pokud si realizujete vlastní dopravu je nutné domluvit termín vyzvednutí. Skladník Vám vyloží kuchyňskou linku na rampu ze které si vy již osobně kuchyni nakládáte svépomocí.

4) ZÁRUKA na spotřebiče

Na spotřebiče zakoupené u nás nebo spotřebiče, které jsou součástí bazarové kuchyně poskytujeme záruku po dobu ½ roku. Pokud nastane porucha je třeba řádně vyplnit formulář REKLAMACE, který najdete na našich stránkách. V případě uznání reklamace spotřebiče neopravujeme, nevyměňujeme, ale vracíme fakturovanou částku, kterou najdete na fatuře.

5) REKLAMACE

Reklamace vyřizujeme do 30 dnů.