Dřevo je dřevo …

nebo nabytek | 22.11.2019 | Blog

“Jo jo, DŘEVO je DŘEVO”, říká táta a já si říkám PROČ?

A protože Vám často nabízíme právě dřevěné kuchyně, jdu se s Vámi o moje zjištění podělit:

DŘEVO je EKO ✅ a to je nesporná výhoda, dřevo je přírodní materiál, který lze na konci svého životního cyklu krásně a jednoduše recyklovat. Když dřevo doslouží, můžete z něj vyrobit něco jiného a nebo lze jednoduše použít jako topivo ?

DŘEVO je odolné ✅ Kuchyňská linka je nábytek, který používáme několikrát denně. Linka musí zvládnout běžné vaření, vlhkost a někdy i extrémní zatížení. Ehm…máte děti? Děti třeba ještě úplně neznají výhody úchytek 🙂 Třísk! Ale dřevo to vydrží ??

DŘEVO je nadčasové ✅ Trendy, i ty u kuchyní, se mění rychle. Mění se materiály, barvy, úchytky, lesky, ale dřevo jede pořád. Dřív než se Vám moderní linka okouká, už na vás někde číhá další “podle nových trendů”. Ale dřevěná linka je trendy stále. A věděli jste, že když na dřevo svítí slunce, linka postupně mění svou barvu k zajímavějším a originálním tónům?

DŘEVO je univerzální ✅ Dřevo má několik odstínů, od světlých po ty nejtmavší. Může být zdobené i hladké. Pokud linku doplníte například správným nádobím, hodí se kuchyň do každé domácnosti. Dřevěná kuchyňská linka může mít mnoho podob.

DŘEVO čistí ✅ Dřevo prý umí neutralizovat pachy a absorbovat vlhkost, a to se v kuchyni hodí ??

DŘEVO je teplé ✅ Kdo má rád útulné bydlení, dřevo je velký pomocník. Dřevěná linka, hezký běhoun, měkké podsedáky, svíčka, vůně čaje…už cítíte to “DOMA” ?

Jo, jo….DŘEVO je DŘEVO!

 

Foto: Pinterest