Kuchyně, které mají duši

nebo nabytek | 02.01.2023 | Blog

Líbí se vám, když je vaše kuchyně osobitá a má svou jedinečnou historii? Příliš vás nelákají až příliš moderní kuchyně, které na někoho mohou působit chladně a bezbarvě? Bazarové kuchyně zažívají velký boom a zákazníky lákají nejen na nízké ceny. Přečtěte si, proč se do nich vyplatí jít a kde pořídíte ty nejlepší bazarové kuchyně u nás.

Bazarové kuchyně s duší

Možná si pod pojmem bazarová kuchyně představíte starou kuchyňskou linku, na které jde její stáří na první pohled vidět. Ale to už dávno neplatí! Kredence.cz je česká firma, která se prodejem kuchyňských linek zabývá již několik let. Nabízí převážně kuchyně z masivu, a to v mnoha různých podobách. Na své si zde přijdou milovníci rustikálního stylu, obdivovatelé kuchyní ve francouzském či provensálském dekoru a krásné kuchyňské linky mohou u Kredence.cz zakoupit také ti, kteří dávají přednost modernímu a elegantnímu provedení kuchyní. Kuchyně jsou dovážené zejména z Německa, ale výjimkou u nás nejsou ani kuchyňské linky českých výrobců. Nabídka je neustále aktualizována a téměř každý den do ní přibude nová bazarová kuchyně s příběhem a duší.

Za naše kuchyně ručíme!

U Kredence.cz se nemusíte bát o kvalitu kuchyňských linek. Všechny dovezené kuchyně jsou pečlivě zkontrolovány, jejich materiály ošetřeny a vše je také důkladně umyto. Bazarové kuchyně vypadají na první pohled jako nové a ke svému dalšímu majiteli odjíždí v opravdu skvělém stavu. Některé kousky mohou mít drobné vady, ale na ty je zákazník vždy dopředu upozorněn. Nic nezatajujeme a vše s vámi pečlivě projdeme. Bazarové kuchyně, které nabízíme, jsou také většinou vybavené spotřebiči. I ty jsme pečlivě zkontrolovali, a protože jejich kvalitě a funkčnosti věříme, poskytujeme na ně záruku 6 měsíců. U nás kuchyně milujeme a opečováváme s láskou, jsme při tom opravdu pečliví. Protože chceme vám, kteří budete naše kuchyně používat, co nejvíce ulehčit práci. Kuchyni, kterou si od nás odvezete, stačí jen omýt od nečistot, které se na ni dostaly během přepravování, a dozdobit podle svého vkusu.

 

Kuchyně Kredence

Kuchyň dovezeme a pomůžeme i s výnosem

Vybrat si novou kuchyň snů je náročný proces. Musíte si být jistí tím, co chcete, probrat se neuvěřitelným množstvím variant, učinit spoustu rozhodnutí, řídit se svými finančními možnostmi a v potaz brát také velikost prostoru, do kterého svou novou kuchyň umístíte. Je nám tedy jasné, že jakmile už si svou vysněnou linku vyberete a koupíte, rádi byste všechny starosti hodili za hlavu. A s námi také můžete. Máme k dispozici vlastní dopravu, kterou zajišťujeme po celé České republice a také na Slovensku. Jste doma sami a trápíte se, jak těžké kuchyňské skříňky dostat domů? Nabízíme rovněž pomoc s vyložením a výnosem. Montáž není u bazarových kuchyní potřeba, ty už jsou totiž „vcelku“ a záleží jen na vás, jak si je poskládáte. Kredence.cz nabízí také výkup vaší staré kuchyně, kterou demontujeme a odvezeme, abychom připravili místo pro vaši novou kuchyňskou linku.

Pomůžeme vám s výběrem

V naší nabídce najdete velké množství krásných kuchyňských linek a každá z nich je jedinečná. Kompletní nabídku si můžete prohlédnout na našich stránkách www.kredence.cz, nebo navštivte náš showroom na adrese Bavoryně 88. Zde se můžete o kvalitě i kráse námi nabízených kuchyní přesvědčit na vlastní oči. Věnovat se vám zde bude náš sympatický personál, který s vámi projde vaše požadavky a přání a pomůže vám vybrat takovou kuchyň, která bude přesně podle vašich představ. K dispozici jsme vám také na Facebooku a kdykoliv se nás můžete na cokoliv zeptat i přes telefon či e-mail. Naším cílem je dopomoci vám ke kuchyni snů, která bude vaším osobitým klenotem, která vám bude sloužit dlouhé roky a ve které se budete cítit opravdu dobře.

U nás si vybere opravdu každý

V našem showroomu najdete nejen krásné bazarové kuchyně, ale také kuchyně zcela nové. Ať už hledáte kuchyni v jakémkoliv stylu, materiálu, barvě či rozměrech, věříme, že u nás tu svou pravou najdete. A pokud ještě nemáte přesně jasno v tom, jak by vaše nová kuchyně měla vypadat, pomůžeme vám vaše představy doladit. Jestli vás mimochodem zajímá, z jakých materiálů může být kuchyně vyrobena, připravujeme pro vás do dubnového čísla článek právě na toto téma. Kuchyním se věnujeme již opravdu dlouho a máme s nimi bohaté zkušenosti. Jsme tady pro každého a každému pomůžeme najít tu nejlepší kuchyň. Zastavte se u nás na výbornou kávu, těšíme se na vás! A jestliže to k nám máte daleko, vůbec nevadí. Na přání vám zašleme sadu detailních fotografií vybrané kuchyňské linky, abyste se mohli o jejím stavu i takto sami přesvědčit.

Vaše vysněná kuchyně s duší už na vás čeká

Mnoho z našich nových zákazníků nás navštívilo právě proto, že jim Kredence.cz doporučili jejich známí. Tyto ohlasy nás samozřejmě těší a vám mohou sloužit jako dobré vodítko. Na našich webech www.kredence.czwww.nebo.cz si můžete přečíst recenze a zkušenosti zákazníků, kteří u nás svou kuchyni snů našli. Budeme rádi, pokud se i vy přidáte k našim spokojeným klientům, kteří již mají doma svou kuchyni s duší, která jim dělá neskutečnou radost. Pro nás jsou kuchyně svým způsobem posláním, věříme, že v nich člověk tráví příliš času na to, než aby byly nedokonalé. A protože každému vyhovuje něco jiného, přistupujeme k výběru kuchyně individuálně a snažíme se s vámi doladit vše do posledního detailu. Naše široká nabídka i možnost kuchyně na míru je zárukou, že si u nás opravdu vybere každý.

Zdroj obrázku: archiv Kredence.cz