Dovoz, doprava & časté dotazy

Martina Nováková | 03.05.2019 | Blog

Dovoz kuchyňských sestav k nám na prodejnu

Děláme všechno proto, abychom měli největší showroom v České republice a hlavně aby kvalita byla prvotřídní. Kuchyně jezdíme průměrně nakupovat 2x do týdne a obvykle přivezeme 2 kuchyňské linky. Možná jste si všimni, že se hodně mění styly v naší nabídce a chceme aby naše nabídka byla vyvážená. Snažíme se pro Vás vybírat, jak rustikální, lesklé, moderní, různobarevné a jiné kuchyně. Máte zájem o určitý typ kuchyně, ale dlouho se žádná taková v naší nabídce neobjevila? Neváhejte nás kontaktovat, jak poštou, tak telefonicky.

Doprava až k Vám domů

Moc dobře víme, že pro běžného zákazníka, zprostředkovat dopravu je velmi obtížné. Jsme schopni Vám zajistit dopravu z našeho bazaru kuchyní, která zahrnuje šetrné balení, nakládku, převoz kamkoliv po České a Slovenské republice a vykládku na místo, které si vy zvolíte. Cena se odvíjí, podle těchto kritérii, které jsme zmínili. Máte to k nám daleko a bojíte se, že doprava bude drahá? I takovou situaci umíme vyřešit. Pokud kuchyň nepotřebujete hned tentýž den, jsme schopni do 14 dnů zprostředkovat dopravu s jinými zákazníky a tak se o cenu můžete podělit. Dalo by se to nazvat „kuchyňská spolujízda“ :).

Časté dotazy

Vybral jsem 5 nejčastějších dotazů, na které Vám sdělíme odpovědi.

Líbí se mi vaše kuchyň ale rozměry neodpovídají mým požadavkům, co s tím?

Každá kuchyň, kterou u nás vidíte, se skládá z několika skříněk, které se dají libovolně kombinovat. Takže se může stát, že Vám nějaká skříňka bude přebývat, a nebo Vám bude chybět, což se dá vyřešit např. vyplnění poličkami, krycími lištami a nebo v některých případech dodělání skříněk ve stejném nebo podobném dekoru. Takže, pokud se Vám nějaká kuchyně líbí, opět nás kontaktujte a vše projdeme s Vámi.

Jsou kuchyně opravdu se spotřebiči a je na ně záruka?

Ano, vše dodáváme, tak jak to vidíte na fotkách. Na spotřebiče dáváme 6ti měsíční záruku, abyste si mohli spotřebiče vyzkoušet, v případě poruchy vám ho vyměníme za jiný a nebo ho do 14 dnů opravíme.

V jakém stavu je kuchyň a jak hodně je použitá?

Toto je velmi individuální věc. Snažíme se vybírat pro vás jen ty nejlepší kousky. Ale jak se říká – nikdo není dokonalý. Kuchyně jsou většinou ve stavu, tak abychom je uznali za vhodné do prodeje. Častými závady bývají – kousek odlouplé folie, zlomená pracovní deska, škrábanec na skříňce apod. Pokud by byla opravdu větší závada, napíšeme to rovnou do popisu a v případě Vám pošleme detailnější foto.

Jde koupit kuchyň i bez spotřebičů?

Ano. Naším základem je prodat kuchyň jako komplet, proto je cena tak výhodná. Pokud máte svoje spotřebiče a chcete pouze kuchyň, můžeme Vám i tak vyjít vstříc, ale cena už nebude tak výhodná jako za komplet.

Vypadá kuchyň stejně na živo, jako na obrázku?

Přijeďte se podívat k nám do prodejny a sami si to můžete ověřit. 🙂 Vy nebudete kupovat zajíce v pytli a nás potěší vaše návštěva.